Het Team van de WBG bestaat uit:

De heer H. (Hans) Huibers – voorzitter
NMK Esbaco
Tel: 06-53412645
e-mail: voorzitter@westfriesebedrijvengroep.nl

De heer P. (Peter) Koomen – secretaris
van Dijk geo- en milieutechniek b.v.
Tel: 0229-578123
email: secretaris@westfriesebedrijvengroep.nl

De heer J.A.M. (Jos) de Lange – penningmeester
Omnyacc GoesDeen
Tel: 06-51318323
e-mail: penningmeester@westfriesebedrijvengroep.nl

De heer M. (Marcel) Koomen – bestuurslid
WerkSaam Westfriesland
Tel: 06-53970610
e-mail: marcel@marcelkoomen.nl

De heer B. (Bashar) al Badri – verenigingsmanager
Mob: 06-44360894
e-mail: bashar@westfriesebedrijvengroep.nl

Mevrouw M. (Marja) Beets-Visser – secretariaat
Tel: 0229-210706
e-mail: info@westfriesebedrijvengroep.nl


Het Algemeen Bestuur (AB) van de WBG bestaat uit:

De heer M.E. (Mark) Noor 
Medemblikker Bedrijven Groep (MBG)
Tel: 0227-549054
e-mail: info@medemblikkerbedrijvengroep.nl

De heer J.P.A. (Jan) Harder 
Ondernemers Vereniging Drechterland (OVD)
Tel: 0228-563507
e-mail: janh@hardernatuursteen.nl

De heer R. (Rob) Taams
Ondernemersvereniging Midden West-Friesland (OMW)
Tel: 06-30482648
e-mail: info@taamsmakelaardij.nl

De heer S.A.M. (André) Stuut
WBG Enkhuizen
Tel:
e-mail: info@au-boulot.nl

De heer P. (Pieter) Plas
Hoornse Ondernemers Compagnie (HOC)
Tel. 06-53557341
E-mail: info@hochoorn.nl

De heer F. (Frits) Meester
Ondernemersvereniging Wervershoof (OVW)
Tel: 06-36427931
e-mail: info@ovw.nl

De heer H. (Hans) Boukens
Bedrijvengroep Wognum Nibbixwoud (BWN)
Tel: 0229-280930
e-mail: info@ovwn.nl

Adviseurs van de WBG zijn:

De heer C. (Colin) Burger
Juridisch adviseur
Tel: 072-5144681
email: c.burger@schenkeveldadvocaten.nl

De heer G.J. (Gerard) Fit
Adviseur Bedrijventerreinen
Tel: 06-51544963
e-mail: gerard@parkmanagementhoorn.nl

De heer C. (Cees) Brinkman
Ontwikkelingsbedrijf NHN
Tel: 072-5195774
www.nhn.nl
e-mail: cbrinkman@nhn.nl

Mevrouw A. (Adriana) Stam
Leisure board
Tel: 072-5195774
e-mail: astam@NHN.nl

De heer A.P. (Arie) Schouten 
LTO afd. Westfriesland
Tel: 0229-572456
e-mail: ap.schouten@quicknet.nl

Onze Sponsors

abovo
bam
bdo
boekweitolie
bouwendnederland
deurwaarderskantoor bouwhuis
SW Vastgoedverbetering Basisbord
rabobank
vanoverbeek
zeemanvastgoed
zondag
socialmedia-thumb